Ettevõte "WBP" Transport & Logistik

Ettevõte "WBP" osutab teenuseid auto-, konteiner-, õhu- ja raudteetranspordiga koostekoormate transportimisel maailma mistahes punkti . Samuti teostab kaupade käitlemist ja pakkimist.


Me laieneme ja avame regulaarselt uusi filiaale. Ettevõtte "WBP" iga filiaal omab arenenud infrastruktuuri ja kõigi vajalike tehnikaga logistika terminali. Kaubajaamad (terminalid)tagavad ööpäevaringset turvalisust, pakuvad oma klientidele tervikliku teenust kauba vastuvõtmise, töötlemise, ladustamise, hoiustamise ja saatmise, samuti ka ekspedeerimise ja kindlustuse osas.


Töös klientidega erineb meie firma kõrge professionaalsuse, tellimuste täitmise kiiruse, kõikide telefoni ning e-posti teel tulnud taotluste põhjal põhjaliku pakkumise koostamiste poolest, arvestades kliendi soovi. Samuti erineme ka hoolika logistilise transportimise skeemi arendamise, paindliku hinnapoliitika ja konkurentsivõimeliste hindade poolest.


Meie kogemused transpordi turul võimaldavad meil tõhusalt kasutada erinevate kaupade (saadetiste) ladustamiseks ja transportimiseks tõestatud tehnoloogiaid ning osutada klientidele teenuseid vastavalt optimaalsele hinna ja kvaliteedi suhtele. Pakume katkematut kaubavedu nii meie enda kui ka meie klientide lattu (ladudele), mis võimaldab klientidel täpsemalt arvutada oma raha- ja ajakulu.


Kõik tulemused saavutame tänu hästi toimivale süsteemile sissetuleva informatsiooni töötlemisel , läbi täpse tulevaste tööde korralduse, samuti ka tehnoloogiate arendamisele ekspedeerimisteenuste valdkonnas. Sama kõrgetasemelised teenuste osutamise standardid on kõikides osakondades. Teenindamise ja informatsiooni edastamise kiirus - see eristab "WBP" teistest ettevõtetest.


Meie prioriteediks on pidev teenindus kvaliteedi parandamine, et oluliselt vähendada klientide kulusid. Selline poliitika on kliendi jaoks atraktiivne ning paneb teda valima teiste hulgast just meie ettevõtet "WBP" See võimaldab meil olla kindel ettevõtte arengus nii praegu,kui ka tulevikus.