Kiirus - õhu kaudu kohaletoomise peamine eelis

Tellimus Online

Air transportation

Õhutransport on kiireim transportimise viis. Kiirus on õhutranspordi peamine eelis, ning peamine puudus - kõrge hind. Seepärast õhutranspordi kasuks tehtud valik on tavaliselt tingitud hädaolukorra vajalikkusest, kiireloomulisusest, kui ka kauba kõrgest väärtusest.

Ettevõte WBP töötab otse lennufirma agentidega ning pakub õhutranspordi teenuseid osakoormate transportimise protsesside korraldamisel Kagu-Aasiast, Põhja-, Lõuna-Ameerikast ja Austraaliast.

Rahvusvaheliste veoste õhutranspordi abil transportimise korraldamise protsessis ettevõttes WBP kasutatakse nii reisijateveo lendusid kui ka spetsialiseeritud koormaid.

Õhutranspordiga transporditakse peamiselt varuosasid, koostematerjale ja komponente, Interneti teel ostetud kaupu, samuti seadmeid filmi- ja televisiooni stuudiote jaoks.

Regulaarsete vedude ainukeseks piiranguks on lendude kättesaadavus ning koorma vastavus reeglitele ja vedaja võimalustele, milleks on suuruse ja kaalu piirangud.

Aga sel juhul oleme valmis Teile appi tulema - korraldame transportimist charter lendudega raskete ja ülegabariidiliste veoste jaoks, nagu naftatööstuse seadmed, elektriseadmed, trükkimise ja printimise liinid. Meie pakume terviklikku lahendust osakoormate õhutranspordiga transportimise korraldamisel:

  • kohaletoimetamine, pakendamine ja tollivormistus lähtelennujaamas;
  • mandrite vaheline õhutransport;
  • Koormate käitlus ja tollitransiidi korraldamine, konsolideerimiseks lattu kauba kohaletoimetamine;
  • Konsolideerimine, lao töötlemine ja kaupade saatmine;
  • Abi tollivormistuses ja sertifitseerimises;
  • Hoiustamine ja kauba kohaletoimetamine;
  • Veosekindlustus.
Olles kaebas firma "WBP", siis usaldada töö spetsialistidele.

Tagasi teenused
Õhutranspordi korraldamine tagab kaupade puutumatuse, mis on eriti oluline tuleohtlike ainete ja väärtuslike saadetiste transportimiseks. Ettevõtte spetsialistid on valmis arendama lühimat ja odavaimat marsruuti.