Raudteede stabiilne töö võimaldab olla kindel optimaalsetes tähtaegades ja Teie lasti turvalisuses.

Tellimus Online

Raudteetransport

Raudteetranspordi teenus on meie ettevõttel kasutusel eesmärgiga optimeerida Teie kulusid, kuna oma hinna poolest raudtee kaubaveol pole konkurente. Ning autotranspordiga võrreldavad tähtajad võimaldavad meil iga aastaselt tõsta nõudlust sellele transpordi liigile.

Raudtee kaubavedusid teostatakse osakonteinerite, postivagunite ja konteinerite abil.

Pöördudes meie poole, saate võimaluse saata lasti igas suuruses ja kaalus igasse Venemaa linna, kus on olemas raudtee sideliinid, kuid ka oluliselt säästate enda ja oma ettevõtte kulusid. Et täielikult säästa Teid kaubavedude korraldamisest, oleme valmis ise lasti kokku panema ning lühikese aja jooksul saadame lasti saajale edasi. Teil pole kohustuslik tuua kaupu meie lattu, Teie lisasoovi korral võtame määratud asukohast kauba peale, edastame selle meie lattu, pakime ja saadame selle saajale edasi.

Tänu kohandatud skeemidele, töötajate osavale tööle ja partnerlusele raudtee juhtimisega tegelevate inimestega (?), on see meie eelis võrreldes meie konkurentidega.

Lisateabe raudtee kaubaveo kohta saamiseks pöörduge meie konsultantide poole ning kes aitab kokku arvutada transportimise kulud. Raudteetransport võimaldab Teil saada hinnaeelist ning toimetada kaup sihtkohta lühikese aja jooksul.

1. Raudteede stabiilne töö võimaldab olla kindel optimaalsetes tähtaegades ja Teie lasti turvalisuses.
2. Raudteetranspordi kasutamine võimaldab vähendada kaubaveo eelarvet võrreldes kallima õhutranspordiga, ning paljudel juhtudel ka autotranspordiga.

Olles kaebas firma "WBP", siis usaldada töö spetsialistidele.

Tagasi teenused
Võrreldes teiste kallis õhu vedu, mõnikord isegi auto vedu, kasutamine raudteel võimaldab eelarvet kärpides kulutatud kohaletoimetamise lasti.