Transport ja Logistika

Ettevõte “WBP” Transport & Logistik

Ettevõte “WBP” osutab teenuseid auto-, konteiner-, õhu- ja raudteetranspordiga koostekoormate transportimisel maailma mistahes punkti . Samuti teostab kaupade käitlemist ja pakkimist.

Me laieneme ja avame regulaarselt uusi filiaale. Ettevõtte “WBP” iga filiaal omab arenenud infrastruktuuri ja kõigi vajalike tehnikaga logistika terminali. Kaubajaamad (terminalid)tagavad ööpäevaringset turvalisust, pakuvad oma klientidele tervikliku teenust kauba vastuvõtmise, töötlemise, ladustamise, hoiustamise ja saatmise, samuti ka ekspedeerimise ja kindlustuse osas.

Töös klientidega erineb meie firma kõrge professionaalsuse, tellimuste täitmise kiiruse, kõikide telefoni ning e-posti teel tulnud taotluste põhjal põhjaliku pakkumise koostamiste poolest, arvestades kliendi soovi. Samuti erineme ka hoolika logistilise transportimise skeemi arendamise, paindliku hinnapoliitika ja konkurentsivõimeliste hindade poolest.

Meie kogemused transpordi turul võimaldavad meil tõhusalt kasutada erinevate kaupade (saadetiste) ladustamiseks ja transportimiseks tõestatud tehnoloogiaid ning osutada klientidele teenuseid vastavalt optimaalsele hinna ja kvaliteedi suhtele. Pakume katkematut kaubavedu nii meie enda kui ka meie klientide lattu (ladudele), mis võimaldab klientidel täpsemalt arvutada oma raha- ja ajakulu.

Kõik tulemused saavutame tänu hästi toimivale süsteemile sissetuleva informatsiooni töötlemisel , läbi täpse tulevaste tööde korralduse, samuti ka tehnoloogiate arendamisele ekspedeerimisteenuste valdkonnas. Sama kõrgetasemelised teenuste osutamise standardid on kõikides osakondades. Teenindamise ja informatsiooni edastamise kiirus – see eristab “WBP” teistest ettevõtetest.

Meie prioriteediks on pidev teenindus kvaliteedi parandamine, et oluliselt vähendada klientide kulusid. Selline poliitika on kliendi jaoks atraktiivne ning paneb teda valima teiste hulgast just meie ettevõtet “WBP” See võimaldab meil olla kindel ettevõtte arengus nii praegu,kui ka tulevikus.

Maanteetransport on ideaalne transport ülegabariidiliste koormate transportimiseks nii väikestel kui ka keskmistel kaugustel.

Me osutame transportimist veeremi abil – autod katusetelgiga 90 m³ ja 120 m³, samuti sõidukid külmutusseadmetega.

Autotransport

Autokaubavedu on üks WBP põhitegevusi. Autokaubaveo eeliseks on võimalus pakkuda “uksest ukseni” kaubavedu, paindlikkust, marsruudi muutmise võimalust ja suurt kiirust.

 

Ettevõte WBP osutab autotranspordi vahendusel täiskoormate (FTL) ja osakoormate (LTL) transportimise teenuseid üle maailma. Meie pikaajalised lepingulised suhted suurte Venemaa ja Euroopa vedajatega võimaldavad meil õigeaegselt ja maksimaalse kiirusega töödelda tellimusi ja korraldada kättetoimetamist.

 

Meie klientide teenindamine toimub eelnevalt planeeritud marsruutidel, mis on projekteeritud lühemate vahemaade põhjal, tagades sellega kaubaveo minimaalset kulu. Kõik sõidukid, mida kaubavedudeks kasutatakse, on varustatud GPS jälgimissüsteemide ja mobiilsidega, mis tagab pideva veo järelevalve.

 

Me pakume tervilkikku teenust osakoormate transportimise (LTL) korraldmisel:

 • Kauba kohaletoimetamine ja ekspordi tollivormistus päritoluriigis;
 • Kauba töötlemine Euroopa sadamates ja lennujaamades ning tollitransiidi korraldamine, konsolideerimiseks lattu kohaletoimetamine;
 • Konsolideerimiseks lattu kauba kohaletoimetamise korraldamine;
 • Konsolideerimine, lao töötlemine ja kaupade saatmine;
 • Abi tollivormistuses ja sertifitseerimises;
 • Hoiustamine ja kauba kohaletoimetamine mistahes maailma piirkonda;
 • Veosekindlustus

Raudteede stabiilne töö võimaldab olla kindel optimaalsetes tähtaegades ja Teie lasti turvalisuses.

Võrreldes teiste kallis õhu vedu, mõnikord isegi auto vedu, kasutamine raudteel võimaldab eelarvet kärpides kulutatud kohaletoimetamise lasti.

Raudteetransport

Raudteetranspordi teenus on meie ettevõttel kasutusel eesmärgiga optimeerida Teie kulusid, kuna oma hinna poolest raudtee kaubaveol pole konkurente. Ning autotranspordiga võrreldavad tähtajad võimaldavad meil iga aastaselt tõsta nõudlust sellele transpordi liigile. Raudtee kaubavedusid teostatakse osakonteinerite, postivagunite ja konteinerite abil.

 

Pöördudes meie poole, saate võimaluse saata lasti igas suuruses ja kaalus igasse Venemaa linna, kus on olemas raudtee sideliinid, kuid ka oluliselt säästate enda ja oma ettevõtte kulusid. Et täielikult säästa Teid kaubavedude korraldamisest, oleme valmis ise lasti kokku panema ning lühikese aja jooksul saadame lasti saajale edasi. Teil pole kohustuslik tuua kaupu meie lattu, Teie lisasoovi korral võtame määratud asukohast kauba peale, edastame selle meie lattu, pakime ja saadame selle saajale edasi.

 

Tänu kohandatud skeemidele, töötajate osavale tööle ja partnerlusele raudtee juhtimisega tegelevate inimestega (?), on see meie eelis võrreldes meie konkurentidega.

 

Lisateabe raudtee kaubaveo kohta saamiseks pöörduge meie konsultantide poole ning kes aitab kokku arvutada transportimise kulud. Raudteetransport võimaldab Teil saada hinnaeelist ning toimetada kaup sihtkohta lühikese aja jooksul.

1. Raudteede stabiilne töö võimaldab olla kindel optimaalsetes tähtaegades ja Teie lasti turvalisuses.
2. Raudteetranspordi kasutamine võimaldab vähendada kaubaveo eelarvet võrreldes kallima õhutranspordiga, ning paljudel juhtudel ka autotranspordiga.

Lasti transportimine meretranspordi abil erineb oma turvalisuse ja suhteliselt odava hinna poolest.

Meretransporti teostatakse peamiselt konteinerite abil, mis on mugav, kuna tagab lasti turvalisuse ning kaitseb erinevate negatiivsete mõjude eest. Lisaks lihtsustavad konteinerid oluliselt laevade laadimise ja maha laadimise protsessi. Võib isegi öelda, et rahvusvahelised konteinerveod on kiireim viis kauba kättetoimetamiseks.

Meretransport

Ettevõte “WBP” pakub oma klientidele meretranspordi teenuseid. Kõige mugavam meretranspordi liik on konteinervedu:

 • erinevate kaupade laadimise võimalus
 • “uksest ukseni” kohaletoimetamine;
 • lasti turvalisus;
 • laadimise ja maha laadimise ajakulu vähendamine;
 • regulaarsete laevaliinide kättesaadavus;
 • säästlikkus.

 

Tänapäeval on olemas erinevaid põhilisi universaalsete konteinerite modifikatioone. Nende konstruktsioon ja mõõtmed on standardsed, mistõttu on konteinereid lihtne transportida mistahes viisiga: mere-, auto- ja raudteetranspordiga. Ettevõte “WBP” pakub oma klientidele koormate transportimist täiskonteinerite (FCL) ja osakonteinerite (LCL) abil Kagu-Aasiast, Põhja- ja Lõuna-Ameerikast, Austraaliast ja Aafrikast.

 

Põhjalik agendivõrk ja pikaajalised lepingulised suhted juhtivate konteinervedajatega võimaldavad meil õigeaegselt töödelda tellimusi ning tagada (järgida) ettenähtud tähtaegu ja saatmiskulusid.

 

Aastatepikkune kogemus ja teadmised võimaldavad meil kavandada ja teostada lasti kohaletoimetamist ja käitlemist sadamas, ekspedeerimist, tolliasutuste teenuseid ja konteinerite ära viimist, kõrvaldades võimalike riske ja kulusid. Me pakume terviklikku lahedust osakoormate meretranspordiga transportimise korraldamisel (LCL):

 • kohaletoimetamine, konsolideerimine, lao käitlemine ja tollivormistus lasti väljumissadamas;
 • lasti tarnimine osakonteineritega Euroopa sadamatesse;
 • lasti töötlemine veos Euroopa sadamates ja tollitransiidi korraldamine, konsolideerimiseks lattu kauba kohaletoimetamine;
 • konsolideerimine, lao töötlemine ja lasti saatmine;
 • abi tollivormistuses ja sertifitseerimises;
 • ladustamise ja kaupade tarnimine mistahes maailma piirkonda;
 • veosekindlustus.

Kiirus - õhu kaudu kohaletoomise peamine eelis.

Õhutranspordi korraldamine tagab kaupade puutumatuse, mis on eriti oluline tuleohtlike ainete ja väärtuslike saadetiste transportimiseks. Ettevõtte spetsialistid on valmis arendama lühimat ja odavaimat marsruuti.

Õhutransport

Õhutransport on kiireim transportimise viis. Kiirus on õhutranspordi peamine eelis, ning peamine puudus – kõrge hind. Seepärast õhutranspordi kasuks tehtud valik on tavaliselt tingitud hädaolukorra vajalikkusest, kiireloomulisusest, kui ka kauba kõrgest väärtusest.

 

Ettevõte WBP töötab otse lennufirma agentidega ning pakub õhutranspordi teenuseid osakoormate transportimise protsesside korraldamisel Kagu-Aasiast, Põhja-, Lõuna-Ameerikast ja Austraaliast.

 

Rahvusvaheliste veoste õhutranspordi abil transportimise korraldamise protsessis ettevõttes WBP kasutatakse nii reisijateveo lendusid kui ka spetsialiseeritud koormaid. Õhutranspordiga transporditakse peamiselt varuosasid, koostematerjale ja komponente, Interneti teel ostetud kaupu, samuti seadmeid filmi- ja televisiooni stuudiote jaoks. Regulaarsete vedude ainukeseks piiranguks on lendude kättesaadavus ning koorma vastavus reeglitele ja vedaja võimalustele, milleks on suuruse ja kaalu piirangud.

 

Aga sel juhul oleme valmis Teile appi tulema – korraldame transportimist charter lendudega raskete ja ülegabariidiliste veoste jaoks, nagu naftatööstuse seadmed, elektriseadmed, trükkimise ja printimise liinid. Meie pakume terviklikku lahendust osakoormate õhutranspordiga transportimise korraldamisel:

 • kohaletoimetamine, pakendamine ja tollivormistus lähtelennujaamas;
 • mandrite vaheline õhutransport;
 • Koormate käitlus ja tollitransiidi korraldamine, konsolideerimiseks lattu kauba kohaletoimetamine;
 • Konsolideerimine, lao töötlemine ja kaupade saatmine;
 • Abi tollivormistuses ja sertifitseerimises;
 • Hoiustamine ja kauba kohaletoimetamine;
 • Veosekindlustus.

Tellimus